LARVANEM » LARVANEM na 1000m2SKUTECZNA - BIOLOGICZNA - WALKA Z OPUCHLAKIEM

Już wiele lat temu profesjonaliści zmagający się z problemem opuchlaków zauważyli, że coraz mniej środków ochrony roślin działa na tego szkodnika, gdyż larwy szybko się uodparniają. Ta sama grupa przekonała się do najlepszego z naturalnych sposobów do walki z larwami opuchlaków – nicienie Heterorhabditis bacteriophora.


 

Od kilku lat nicienie są dostępne również dla osób posiadających ogrody, dzięki czemu przy regularnym stosowaniu produktu, szkodnik znajduje się pod kontrolą i nie wyrządza szkód.

Zasada działania tych małych organizmów jest zaskakująco prosta, dzięki czemu niezawodna. Nicienie dostają się do środka larw poprzez naturalne otwory. Dzięki temu, że są nośnikiem chorobotwórczych bakterii, które rozkładają larwy szkodników do postaci pożywienia, po około 2 tygodniach od zastosowania larwy zmieniają kolor z białych do brunatnych i giną.   

Nicienie są w 100% bezpieczne w stosowaniu, nie uszkadzają roślin oraz ich obecność poprawia witalność i wzrost roślin.

Aplikację można wykonać przy pomocy opryskiwacza, konewki lub przy pomocy aplikatora na wąż ogrodowy.

Należy pamiętać by w okresie działania (3 tygodnie) utrzymywać wilgotne podłoże, gdyż organizmy pożyteczne giną w przesuszonej glebie.  Uszkodzone korzenie roślin należy wzmocnić preparatem TRIANUM w celu przyspieszenia regeneracji.

DOSTĘPNE OPAKOWANIA:

- 50mln nicieni na 100m2

- 500mln nicieni na 1000m2

Cena: 660.00 zł


Ilość zamawianych sztuk:     

Galeria« powrót do przeglądania pozycji